Dūmu lūkas

Mūsdienīgo ēku iekārtas prasa augstos standartus, izvēloties visas drošības, tai skaitā arī dūmu novadīšanas, sistēmas. Viens no vispieprasītākajiem Eiropas ražotājiem un to distributoriem ir kompānija LAMILUX. Kopš 2008. gada LAMILUX piegādā logus plakaniem jumtiem, ventilācijas, dūmu novadīšanas un dabiskās apgaismošanas sistēmas Latvijas tirgum. Sīkāk par LAMILUX produkciju Jūs varat uzzināt fireprotection.lv.

Nav noslēpums, ka dienas apgaismojuma spilgtums ēkas telpās tieši ietekmē kompānijas darbinieku veiktspēju un pašsajūtu. Tieši tāpēc uzņēmumi aizvien biežāk izdara izvēli dienas apgaismojuma sistēmu labā, kas iekļauj sevī stikla piramīdas, arku konstrukcijas, zenītgaismas logus un to analogus.

Turklāt zenītgaismas logu īpatnība ir tā, ka tos jau gadu desmitiem izmanto kā dūmu novadīšanas lūkas, droši aizsargājot pret telpu aizdūmošanu ēkā.

Fireprotection.lv mēs piedāvājam lielu šīs produkcijas sortimentu, ar dažādiem atvēršanas tipiem un darbības ātrumu.

Pateicoties zenītgaismas logu dažādībai, ko piedāvā mūsu kompānija, ir iespējams maksimāli efektīvi izmantot vēlamās ēkas platību, optimāli izmantojot projektam izdalītos līdzekļus.